IBUKnij sobie!

prezencik_ibuk_3

Wydawca bazy IBUK Libra przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę!
Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUK Libra, jest zamieszczana jedną z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN.

Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z Książką Miesiąca przez 30 dni. Czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar.

Przypominamy, że dostęp do platformy IBUK Libra mogą uzyskać wszyscy pracownicy i studenci Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej, zgłaszając się do Biblioteki Uczelnianej.

Bezpłatny dostęp do książek oferowanych przez Bibliotekę PSW wymaga od użytkowników zarejestrowania się w systemie IBUK Libra i podania indywidualnego kodu PIN, który wydawany jest w Bibliotece.

Zapraszamy do Biblioteki wszystkich, którzy dotychczas nie uzyskali dostępu do książek elektronicznych oferowanych w ramach platformy IBUK Libra. Mamy nadzieję, że „prezent” od IBUK’a  sprawi przyjemność wszystkim czytelnikom, którzy w wolnym czasie będą mogli codziennie, przez cały rok celebrować święto e-książki.


Przydatne linki:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s